Uncategorized @sk

5 dôvodov, prečo používať nalepovacie teplomery na čelo

Nalepovacie teplomery sú novinkou v starostlivosti o deti a poskytujú množstvo výhod, ktoré vám uľahčia každodenný život. Zjednodušujú tiež celý proces merania teploty dieťaťu. V tomto článku si povieme 5 najdôležitejších dôvodov, prečo by ste mali zvážiť používanie nalepovacích teplomerov.

1. Zabezpečujú ľahšie monitorovanie

Ak meriate teplotu deťom v noci klasickým teplomerom, tak ich pravdepodobne musíte budiť. Klasický teplomer totiž musia držať pod jazykom alebo pod pazuchou. Môže to spôsobiť prerušenie spánku. Počas choroby potrebujú poriadne odpočívať a spánok mať neprerušovaný.

Ak však meriate teplotu pomocou nalepovacích teplomerov, tak ho stačí nalepiť raz a už len sledovať počas spánku. Nemusíte sa obávať, že sa deti prebudia. Môžu po celý čas monitorovania pokojne spať. Jediné, čo je potrebné urobiť, je dostať sa k nim dostatočne blízko, aby ste videli, aká je ich aktuálna teplota.

2. Vydržia až 48 hodín

Jedna teplomerová nálepka vydrží až 48 hodín. Môžete ju nalepiť a nechať len tak. Ihneď získate presné hodnoty teploty vášho dieťaťa. Je to obrovská výhoda, pretože ak sa dieťa necíti dobre, veľa spí. Teplomer FeverMates môže byť nalepený aj počas noci a vy tak môžete sledovať ich teplotu bez toho, aby ste ich museli zobudiť.

3. Sú hypoalergénne

Mnoho detičiek má veľmi citlivú pokožku. FeverMates pomáha chrániť dokonca aj tú najcitlivejšiu pokožku, pretože obsahuje lepidlo, ktoré je hypoalergénne. Teplomery sú navrhnuté tak, aby boli šetrné k pokožke a nalepený teplomer nespôsobuje podráždenie.

4. Hravý dizajn vhodný pre deti

Častokrát sa stáva, že teplomer je pre dieťa nepriateľom. Nevedia, čo to je a to im môže spôsobiť stres a starosti. Teplomery FeverMates majú rozkošné zvieracie vzory. Získate zábavné nálepky zvieratiek a je jasné, že deti ich budú s radosťou nosiť. Zvieratká ich dokonca môžu ochraňovať, a preto ich vaše deti budú radi nosiť po celú dobu (48 hodín).

5. Bezpečné pre deti v akomkoľvek veku

FeverMates teplomery sú bezpečné pre deti všetkých vekových kategórií. Narozdiel od klasických teplomerov, ktoré si pre rôzne vekové kategórie vyžadujú iný druh. FeverMates môžete použiť pre dojčatá i pre menšie deti. Tiež sa nebudete musieť starať o to, aby staršie deti sedeli v pokoji po dobu niekoľkých minút. S FeverMates to ide ľahko a bez problémov.

Aké sú vaše skúsenosti s nalepovacími teplomermi? Podeľte sa o ne s ostatnými mamičkami.

Majte teplotu vášho dieťatka pod kontrolou

Chladiace náplaste FeverMates 6 ks

7,90 
Dočasne nedostupné
Odosielame po 15.1.2024

Nálepkové teplomery 8 ks + Chladiace náplaste 6 ks

Original price was: 16,80 €.Current price is: 15,00 €.
Dočasne nedostupné
Odosielame po 15.1.2024

Nálepkové teplomery FeverMates 8 ks

8,90 
Na sklade
Odosielame do 24 hodín