Uncategorized @sk

5 dôvodov, prečo využívať chladivé náplasti Stuďo

Hranie vonku je síce najlepším liekom, ale niekedy sa stane, že dieťa veľmi ľahko ochorie, prehreje sa a dostane teplotu. Či už ide o úpal alebo nejakú chorobu, vždy je to pre ne veľmi nepríjemné. A preto im môžeme pomôcť chorobu lepšie prekonať pomocou náplastí Stuďo.

Čo sú chladiace náplasti?

Chladiace náplasti poskytujú úľavu vždy, keď sa vaše dieťa prehreje alebo má horúčku. Tieto náplasti dáte napríklad na čelo a ony už samy priľnú k pokožke. V prípade, že je táto náplasť pre vaše bábätko malá, tak ju jednoducho môžete rozstrihnúť na polovicu.

Každá náplasť je pripravená hneď na použitie – iba strhnete ochranný obal a dáte na pokožku. Ich chladivý účinok vydrží až po dobu 8. hodín. Jediné, čo je nevyhnutné, pred nalepením vyčistite vášmu dieťatku dané miesto čistou vodou, aby tam neboli žiadne nečistoty.

Náplasti FeverMates obsahujú hydrogel, ktorý pomáha odvádzať teplo z tela a udržujú tak vaše dieťa v chlade. Ide o omnoho pohodlnejšiu metódu ako balenie ľadu do utierky.

Aké sú ďalšie výhody používania náplasti FeverMates?

1. Udržujú vaše deti v chlade

Pri hraní vonku deti často zabúdajú na to, že by mali piť vodu a schladiť sa v tieni. Tým, že im nalepíte chladivú náplasť, im to uľahčíte. Okrem toho by ste im mali dávať oblečenie, ktoré je z priedušnej látky ako napr. bavlna. V prípade, že sa venujú vyššej fyzickej aktivite, najmä v lete, im dovoľte vykonávať ju iba ráno a večer.

2. Sú prenosné a môžete ich vziať kamkoľvek

Plánujete dovolenku niekoľko kilometrov od vášho domu? Bude tam bazén, lúky, lesy? Samozrejme, že áno. Práve v lete je veľmi ľahké prehriať sa na slnku. Chladiace náplasti sú malé a ľahko prenosné, a preto ich môžete zobrať kamkoľvek. Okrem náplasti nezabudnite pribaliť aj klasickú lekárničku so všetkým potrebným.

3. Znižujú horúčku

 Stačí, ak sú deti dlhšie na slniečku a prichádza horúčka. Medzi typické príznaky zvýšenej teploty patria:

  • na dotyk teplejšie čelo,
  •  červená tvár,
  • zvýšené potenie.

Ak niektoré z týchto príznakov spozorujete, tak im skontrolujte teplotu. Pri počiatočných príznakoch môžete ihneď aplikovať chladivé náplasti, ktoré vaše dieťatko schladia a môžu tak zabrániť teplote.

4. Sú vhodné a efektívne

Vedeli ste, že malé bábätká nedokážu správne regulovať svoju teplotu? Z tohto dôvodu sú náchylnejšie na zvýšenú teplotu či horúčku. Žiaľ, pri malých bábätkách nie je také jednoduché kontrolovať, či majú mokrý obklad na čele – chladivé náplasti sú jasnou odpoveďou v tomto prípade.

5. Môžete ich využiť aj pri očkovaní

Po očkovaní sa môže ako nežiaduci účinok objaviť opuch  a horúčka. Aby ste sa tomuto vyhli, hneď po očkovaní nalepte vášmu dieťatku chladivú náplasť. Dokonca niektorí pediatri ju nalepia za vás.

Objavte ďalšie výhody náplasti FeverMates tak, že ich samy vyskúšate.

Majte teplotu vášho dieťatka pod kontrolou

Chladiace náplaste FeverMates 6 ks

7,90 
Dočasne nedostupné
Odosielame po 15.1.2024

Nálepkové teplomery 8 ks + Chladiace náplaste 6 ks

Original price was: 16,80 €.Current price is: 15,00 €.
Dočasne nedostupné
Odosielame po 15.1.2024

Nálepkové teplomery FeverMates 8 ks

8,90 
Na sklade
Odosielame do 24 hodín