Uncategorized @sk

Ako si užiť prázdniny doma? Tipy na aktivity

Tento rok veľa z nás ostáva počas letných prázdnin doma na Slovensku. Situácia s koronou nám totiž skomplikovala dovolenku. Či už budete doma, alebo cestovať po Slovensku, tak veríme, že si leto 2020 užijete. Ak hľadáte tipy na aktivity – toto je ten správny článok pre vás.

Prespávačka u vás doma

Chcete zabaviť vaše deti? Zorganizujte u vás prespávačku! Pozvite aj pár kamarátov vašich detí a rozhodne si to užijú. Ráno vaše deti nečaká žiadna škôlka či škola, a preto je leto ideálnym obdobím na tieto zábavy. Deti si spolu užijú skvelú zábavu.

Spoznajte krásy Slovenska

Klišé? To rozhodne nie. Veď je také krásne. Môžete si spraviť cyklistickú túru, užívať si piknik na lúke, navštíviť ZOO alebo múzeum. Možností je ozaj kopec. Popozerajte sa, aké športové či kultúrne podujatia sa konajú vo vašom okolí.

Choďte stanovať

Stanovať môžete v prírode alebo na záhrade domu. Deťom na tom v skutočnosti až tak nezáleží. Skôr im ide o dobrodružstvo, ktoré zažijú tým, že spia vonku.  Nezabudnite aj na opekačku a strašidelné príbehy.

Venujte sa športom

Pohyb je pre človeka veľmi dôležitý. Kedy inokedy začať, ak nie počas leta? Vyskúšajte loptové hry, beh, turistiku, plávanie alebo mnohé ďalšie športové hry, ktoré vaše deti rozhodne zabavia.

Zájdite si na kúpalisko

Deti vodu milujú, a preto bude kúpalisko skvelým spestrením letných prázdnin. Zabaľte dostatok jedla, vody, ale i osušky, deku a náhradné oblečenie. Pokiaľ deti nie sú práve v bazéne, tak môžete spolu hrať karty, hádzať si loptu alebo frisbee.

Upršaný deň strávte v knižnici

V knižnici objavíte mnoho obrázkových kníh, ktoré zaujmú i tie deti, ktoré knižky nečítajú. Zväčša sú inšpirované a očarené týmto miestom, a preto im nechajte nejaký čas, aby sa popozerali a našli aj knihu vhodnú pre ne. Potom už len doma vyčleňte hodinku na čítanie, počas ktorej budete spolu čítať a užijete si pri tom ľadový nápoj.

Majte teplotu vášho dieťatka pod kontrolou

Chladiace náplaste FeverMates 6 ks

7,90 
Dočasne nedostupné
Odosielame po 15.1.2024

Nálepkové teplomery 8 ks + Chladiace náplaste 6 ks

Original price was: 16,80 €.Current price is: 15,00 €.
Dočasne nedostupné
Odosielame po 15.1.2024

Nálepkové teplomery FeverMates 8 ks

8,90 
Na sklade
Odosielame do 24 hodín