Uncategorized @sk

Prečo sú FeverMates lepšie ako klasické teplomery?

Každý z nás pravdepodobne súhlasí, že deti a teplomery nie sú kamaráti. Maličké deti teplomeru nerozumejú, a preto ho nechcú mať v ústach, podpazuší či dokonca používať rektálne. Rovnako to platí aj pre starších. Keď sú chorí a mrzutí, tak nemajú náladu spolupracovať. Choré dieťa berie meranie teploty ako trest. V dnešnej dobe existuje mnoho riešení a meranie teploty s teplomermi FeverMates nie je žiadnou výnimkou.

Možnosti merania teploty:

1. Klasický teplomer (pod jazyk)

Metóda merania teploty sa neodporúča deťom mladším ako 5 rokov. Zvyčajne sa využíva klasický digitálny teplomer, ktorý sa na pár minút vloží dieťatku do úst.

2. Ušný teplomer

Ide o veľmi praktické teplomery, ktoré teplotu merajú na základe infračervených lúčov cez ušný kanálik. Dieťa musí ostať nehybné, a preto sa odporúčajú až deťom starším ako 6 mesiacov.

3. Cumlíkový teplomer

Hoci sa môže zdať, že ide o skvelú metódu merania teploty, nemusí to byť pravda. Väčšina týchto teplomerov musí byť v ústach po dobu 3 minút, čo sa môže javiť ako problém pri novorodencoch, či dokonca väčších detičiek, ktoré cumlík v ústach neudržia tak dlho.

4. Nalepovacie teploty FeverMates

Tento typ teplomerov využíva tekuté kryštáliky, ktoré detekujú telesnú teplotu a prostredníctvom zmenenej farby poskytujú informácie o teplote. Deti ich majú rady, pretože majú zábavné vzory a sú vo forme nálepiek. U detí sú veľmi obľúbené.

Sú FeverMates teplomery presné a bezpečné? Odpoveď na tieto otázky je „určite áno“. Sú bezpečné, bez latexu a hypoalergénne (kvôli použitému lepidlu, aby zostali pripevnené až 48 hodín). Odstránenie tohto teplomeru je bezbolestné.

Obrovskou výhodou FeverMates nalepovacích teplomerov je to, že majú zábavné vzory, ktoré deti milujú. Aj vďaka tomu, sú schválené deťmi – milujú zvieracie vzory, ktoré ich počas ich choroby chránia na tele.

Majte teplotu vášho dieťatka pod kontrolou

Chladiace náplaste FeverMates 6 ks

7,90 
Dočasne nedostupné
Odosielame po 15.1.2024

Nálepkové teplomery 8 ks + Chladiace náplaste 6 ks

Original price was: 16,80 €.Current price is: 15,00 €.
Dočasne nedostupné
Odosielame po 15.1.2024

Nálepkové teplomery FeverMates 8 ks

8,90 
Na sklade
Odosielame do 24 hodín